KURYE KİRALAMA


moto kurye

       KURYE KİRALAMA

Genellikle artık firmalarda zorunlu tutulduğu,motorlu kurye çalışanı gereksinimi olduğunu düşünen şirketlere,bizlerin bu sıkıntılı problemlerine karşın çözüm için önerimiz Kurye Kiralama hizmetimizden faydalanıp önlerine gelen bu fırsatı değerlendirmeleridir.

Firmamızdaki bu hizmetten faydalanmak istediğinizde hem ekonomik olarak,hem zaman olarak hemde iş verimi bakımından avantajlı konuma geçeceksiniz.Kurye Kiralama hizmetimizden faydalandığınız takdirde,siz işinizle daha çok yoğunlaşacak ve iş potansiyelinizi arttıracaksınız.Sizler sadece kendi işinizle uğraşırken,biz ise kurye adına ne varsa bütün işleri halledip,sorun çıkarmadan kaliteli bir hizmet sunmakta olacağız.

Sadece sizlere özel hizmet vermek adına firmamızın müşterilerimize tahsis ettiği güvenilir ve profesyonel ekip arkadaşımızın,genel ve özel bütün giderlerini biz karşılamaktayız.Bu maliyetin içine aylık maaşı,sosyal güvenlik sigortası,aylık yemek parası ve benzin masrafları da dahildir.

Kurye Kiralamanın İş Hayatınıza Katkıları Nelerdir ?

1-)İşlerinizin beklenilen hızdan daha hızlı çözüme kavuşması.

2-)Bu iş için çalıştıracağınız personelin izin dönemlerinde,sağlık problemleri yaşadığında sıkıntı yaşayıp işinizin aksayacağına bizim personelimizin devamlı ve yedekli bir şekilde süreklilik sağlayıp işlerinizi halletmesi.

3-)Maddi açıdan bu iş için özel ekstradan personele vereceğiniz paradan kurtulup sadece Kurye Kiralama hizmetine ödenek ayırmak.

4-)İşlerinizin kaliteli,profesyonel ve titizlikle halledilip gönderilerinizin hızlıca teslim edilmesi.

Sizlere sağladığımız bu kiralama hizmetini sizin takdirinize bağlı olarak ister günlük,ister haftalık,ister aylık,istersenizde yıllık olarak gerçekleştirebilmekteyiz.Kurye Kiralama firması olarak bizim için en önemli esas güvenirliktir.Tüm evraklarınızı,dosyalarınızı ve tüm özel işlerinizi çözümleyebilecek olan profesyonel çalışma arkadaşlarımız,sizlerin iş ve özel hayatınızda aşırı kolaylıkla sağlayacaktır.

Neden Kurye Kiralama

Olgun, alanında uzman, piyasanın en ekonomik fiyatlarını suna, çalışkan, titiz, profesyonel hizmetleri en hızlı sunan bir firmadan bahsetmiş olsak. Kuşkusuz  firmamızı ilk aklına gelen şey olur. Sizlerin de çok iyi bildiği gibi zor İstanbul trafiğinde zamanı durdurarak ilerleyen, sizin gönderileriniz çok özenli bir şekilde taşıyan ve direk istene kişilere imza karışlığında teslim etmekte olan bir kurye hizmet, varken. Kargoya veya farklı yöntemleri kullanmaya ne gerek var. Rakipleri arasında sizlere en hızlı kurye hizmetlerini sunmakta olan firmamıza sizlerde web sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilir, dilerseniz bu yolla değil sadece telefonlarımızı tuşlayarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Seçim sizlerin.

İstediğiniz her adrese kolayca gidebilen firmamız ile çalışmaktan kesinlikle rahatsızlık duymaz hatta zamanla vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin farkın vardıkça memnuniyet duymaya bile başlarsınız. Diğer firmalarında olduğu gibi yüksek meblağlara maruz kalmadan hem ekonomik hem de güvenilir bir kurye hizmetlerini en pratik yoldan alabilirsiniz.

Tüm İstanbul’un tek firması olmayı başaran firmamız bu başarısına müşterisine verdiği önem sayesinde ulaşmıştır.

Takım ruhu içerisinde başarıyla işini yürüten kurye firmamız değerli müşterilerimizin tüm gönderilerni24 saat soluksuz bir şekilde istenen adreslere teslim ediyor. Müşterileri ile sürekli iletişim halinde gönderi durumunu istendiği anda aktaran teslimat sonrası mutlaka bilgi veren sorumluluk sahibi motorlu firmamız ile çalışmaya var mısınız ?

Yolunuzun hemen üstünde sizlere hizmet verebilmek için gece gündüz iş başında bulunan

Ve Motor üzerinde hazırda bulunan personellerimiz sizlere daha önce görmediğiniz kaliteli hizmeti göstermek için sadece tek bir talimatınıza bakıyor.

Adres bilgilerini aktarın firmamıza gerisine siz hiç karışmayın. Muylu ve memnun müşteriler kazanmak içinin işinin en iyisini sunama çabası içerinde bulunan  firmamız, ekonomik  fiyatları ile İstanbul’un en çok tercih edilen firması olabilmeyi basarmış durumdadır.

Uygun fiyatların yanı sıra tartışılmak kaliteli hizmetleri de müşterilerimizi memnun eden diğer özelliklerimiz arasında en başta bulunmaktadır.

Ofisinizde yada şirketinizin yoğun temposu arasında personelin haftalık yada aylık shift programını ayarlamak,gönderilerinizi taşıttığınız kurye motorunuzun yakıt ihtiyacını,periyodik bakımını ve kurye personeli giderlerini ayarlamayla çalışıp kaybetmek zorunda kalmadan gönderilerinizi rahatlıkla gönderebileceksiniz.Hem ekonomik açıdan tasarruf sağlayıp hemde istediğiniz zaman gönderilerinizi çok hızlı bir şekilde istediğiniz yere teslim ettirerek aynı zamanda vakitten de tasarruf sağlayıp kolaylıkla işlerinizi çözüme kavuşturabileceksiniz.Sizde bu Kurye Kiralama hizmetimizden faydalanıp rahatlığa kavuşmak istiyorsanız,sizleri güler yüzlü bir şekilde bekleyip kurye işinin sizlere problem olmasına engel olmak için dört gözle beklemekteyiz.


Bize Hemen Ulaşmak İçin;

0212 626 9666
0533 641 60 13