ÖZEL MOTO KURYE

Günlük hayatımızdayoğun iş temposu,zaman kaybı ve İstanbul trafiğinin oluştuduğu yoğunluk sebebiyleulaşım hayatımızda çok önemli bir yer kaplamaktadır. Herhangi bir yerden bir yere ulaşmak için,İstanbul trafiğinde hem çok yorulup enerji kaybedersiniz hemde gününüzün önemli bir kısmını trafikte geçirip değerli vaktinizi öldürmüş olursunuz.

Bu yüzden Özel Moto Kurye sizlere hem vakitten hem de nakitten tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Özel Moto Kurye hizmeti olarak ihtiyaç anınızda bize ulaşarak bulunduğunuz bölgeye en yakında olan moto kuryeyi size özel tahsis edip,istediğiniz zaman istediğiniz yere teslim olacak gönderilerinizi sizlerden alıp hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

İstediğiniz takdirde kurye gönderinizi istediğiniz konum yada alıcıya ulaşana kadar gönderilerinizi takip edebilir,size özel olan bu moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan kurye gönderisinin teslimat bilgilerini öğrenip karşı tarafıda aynı şekilde bilgilendirebilirsiniz.

Özel Moto Kurye Özellikleri Nelerdir ?

1-) En yakın moto kurye: Bu özellik sayesinde bizlere ulaştığınız anda size en yakın konumda olan moto kuryenin sizlere en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

2-) Anlık kurye gönderisi durumu: Özel kurye hizmetimizde, yollamış olduğunuz kuryelerin konumunu ve teslim edilip edilmediğini göstererek, anlık olarak gönderilerinizi takip etmenizi sağlar.

3-) Özel gönderi seçenekleri: İstek durumunuza bağlı olarak özel kurye gönderilerinizi seçip göndermenizi sağlar.

4-) Ödeme kolaylığı: Özel kuryelerize, gönderilerinize bağlı olacak olan tutarı, ister kredi kartıyla isterseniz nakit bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Özel Moto Kurye, hem hızlı hemde kaliteli bir profesyonel hizmet sağlamaktadır. İsterseniz firmamızın çağrı merkezi arayarak yada internet sitemizden takip ederek göndermiş olduğunuz özel kuryelerinize anlık olarak ulaşıp bilgi alabillirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında sağladığımız Özel Moto Kurye hizmetimize ulaşıp, sizlere özel kuryelerimizi çağırarak gerek iş yerinde, gerek evde, gerek okulda gerekse tatilde normal gün akışınızı bozmadan, hem zamandan tasarruf sağlayıp hemde enerji kaybetmeden gönderilerinizi teslim alıp, en kısa zamanda güvenli bir biçimde istenilen kişi veya konuma profesyonelce ve emniyetli bir şekilde ulaştırmaktayız. Zamanın ve enerji kaybının en büyük rakibi Özel Moto Kurye sizlere hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Bize Hemen Ulaşmak İçin

0212 626 9 666

0533 641 60 13