Ümraniye Kurye

Emek vererek bu günlere gelmiş olan firmamız şuanda alanında uzman ve en fazla tercih edilen bir kurye firması olmasını, vermiş olduğu, kaliteli hızlı ve güvenilir hizmetlere borçludur. Muhteşem bir ulaştırma hizmeti sunan Ümraniye moto kurye firmamız fiyatları ile de diğer firmalara göre müşterilerinden tam not almayı başarmaktadır. Özel taşıma çantaları içerisinde gönderilerinin hasar görmemesi içi titizlikle bir taşıma imkânı siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İşinin ehli deneyimli motor kullanan personellerimiz sizler için paket, dosya ve diğer özel malzemelerinizi tamda zamanında sıkışık trafik koşullarına rağmen en iyi şekilde taşımakta sizlerin güvenini kazanmak için uğraşmaktadır. Sizlerde bu güvene dayanarak firmamız ile uzun yıllar çalışmanın temellerini bugün itibari ile bizlerden hizmet alarak atabilirsiniz.

Son teknolojiye sahip donanımlı motosiklet filomuz sayesinde İstanbul trafiğine takılmadan, gönderilerinizi geç bırakmadan tam da istenen tarih ve zamanda özel teslim makbuzu karşılığında teslim eder, sizlerin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmenin maçını güder. Motorlu kuryeler, sürekli olarak eğitimlerden geçmenin yanı sıra motor bakımları periyodik olarak gözden geçirilmektedir. Kurye personellerimizin sağlığı başta olmak üzere sizlerin firmamıza teslim ettiği tüm paketlerin ulaşımı aksamasın diye personel eğitimlerimize ve araç bakımlarımıza önem veriyoruz. Biz bunu sizler için yapıyoruz. İstanbul’un en sağlam moto kuryesi olmanın yanı sıra ekonomik fiyatlar ile Ümraniye kurye hizmeti verebilen tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Ümraniye Motorlu kuryeler ile geç kalan gönderileriniz sorun olmaktan çıkıyor dakikalar içerisinde istenen adreslere paketleriniz teslim ediliyor. Uzman kurye personelimiz sizlerin işleri aksamasın diye veren adreslere hatta istenen isimlere teslimatları gerçekleştiriliyor. Uzun yıllardır bu işleri yürütmekte olan firmamız onlarca yeni firma ortaya çıkmasına rağmen müşteri potansiyelini kaybetmeden hatta her yeni günde onlarca yeni müşteriyi referans listesine dâhil etmektedir. En donanımlı araçlarımız ile yolda zaman kaybı olmadan gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Hatta istenen süreden önce ulaştırarak sizlere son durum hakkında bilgiler veriyoruz. Sizlerde planladığınızdan çok daha önce yerinde olan gönderileri için sizler en hızlı  hizmetlerini sunmaya hazır olan firmamızı seçin.

Yorum Yaz