Gece Kurye Hizmeti - ES Kurye, harbiye moto kurye

Vip Moto Kurye

 

Vip  Moto  Kurye ile hem kendinizi gerçekten özel hissedip, hem de zamandan tasarruf sağlayıp, yoğun trafik temposuyla rahatlıkla başa çıkabileceksiniz. Uygun fiyatlar ve profesyonel kurye hizmeti, VİP Moto Kurye!

Normal teslimat süresinden çok daha kısa vakitte gönderilerinizin teslim alındığı hizmetimizden sadece vip müşterilerimiz  faydalanabilmektedir.

Vip Kurye hizmetimizde, kurye gönderilerinizin sizden alınma süresi yaklaşık 5 ile 30 dakika arasında değişiklik göstermektedir.

Bu süre genellikle 10 dakikayı geçmemektedir. Teslimata hazır olan gönderiniz sizden alındıktan sonra güvenli bir şekilde teslimat noktasına bırakılmaktadır. Toplam geçen zaman ortalama 60 dakika olup, Vip Moto Kurye Hizmetimiz; gönderilerinizle özel bir şekilde ilgilenip, güvenli bir biçimde teslim edilmektedir.

Özel gönderilerinizi alan Vip kuryelerimiz, dosdoğru olarak göndermek istediğiniz teslimat adresine doğru hareket edip yol almaktadır.

Moto kuryelerimiz sadece sizin gönderilerinizle ilgilenip sadece sizin teslimatını yapmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti en güzel ve en özel şekilde sunan Vip Moto Kurye hizmetimiz size her konuda yardımcı olup gönderilerinizi ulaştırmaya çalışmaktadır.

Vip kurye sizlerin özel gönderileriniz için kullanılmaktadır. Siz değerli vip kurye abonesine özel olarak çalışan kuryemiz, sizden özel kurye gönderinizi teslim alıp, istediğiniz yere yada kişiye en hızlı şekilde teslim edip görevini tamamlamak için yola koyulur.

İstanbul içerisinde vip kuryelerimizin teslimat süresi 10 dakika ile 60 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Bunun başlıca sebepleri; trafik yoğunluğu,olumsuz hava şartları ve vip gönderilerinizin teslim edileceği adresin mesafesidir.

Vip Moto Kurye hizmetimizle normal moto kurye arasında farklılıklar vardır.

Bunları bir kaç maddeyle sayabiliriz.

1-) Size özel moto kurye

2-) Zamandan tasarruf

3-) Ücretlendirme farkı

4-) Daha kaliteli ve profesyonel hizmet

Vip kurye hizmetimize abone olan müşterilerimiz, normal moto kurye  hizmetimizden faydalanan müşterilerimizden farklı bir tarifeyle ücretlendirilmektedir.

Bunun başlıca sebebi ise, dağıtıma hazır olan kurye gönderilerini normal moto kurye hizmetimizi, tek tek ve sırayla toparladıktan sonra teslimat işini yapmaktadır.

Vip Moto Kurye hizmetimiz ise size özel kurye personeli tahsis edip sizlere vip bir hizmet sağlamaktadır.

Hem özel, hem kaliteli, hem de profesyonel olan Vip Moto Kurye hizmetimiz sizlere bir telefon kadar uzakta olup, aynı zamanda internet üzerinden de ulaşıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz